Nowe ceny dostawy szyb do ciągników rolniczych i maszyn budowlanych

2019-12-03
Nowe ceny dostawy szyb do ciągników rolniczych i maszyn budowlanych

Nowe ceny za dostawę szyby do Twojego ciągnika.


Od prawie 10 lat dostarczamy Państwu szyby do ciągników rolniczych i maszyn budowlanych. Od tego czasu wiele się zmieniło, rozwijamy się dla Państwa. Przez ten czas wysłaliśmy do Was ok 130.000 szyb do maszyn, dziesiątki tysięcy metrów uszczelek do kabin ciągnikowych oraz dziesiątki tysięcy różnych akcesoriów, takich jak zawiasy do szyb ciągnika, siłowniki gazowe do szyb ciągnikowych, zamki do drzwi kabiny, zamknięć, podkładek itp. Przez ten czas koszt dostawy jednego kartonu z szybami wynosił 39 zł brutto. Przez te 10 lat również zmieniało się nasze otoczenie biznesowe. Zwiększyły się nasze realne koszty działalności, wzrosły koszty kuriera, zdrożały tekturowe opakowania do wysyłki szyb. My jednak utrzymaliśmy dla Państwa niezmiennie cenę dostawy na tym samym poziomie. Niestety po kolejnych podwyżkach jesteśmy zmuszeni podnieść cenę dostawy do poziomu 49 zł brutto.

Co otrzymuje od nas Klient w cenie wysyłki szyby do ciągnika.


1. Ubezpieczenie przesyłki. Nie musisz się martwić uszkodzeniami w transporcie, całą odpowiedzialność bierzemy na siebie. Jeśli dojdzie do uszkodzenia szyby w transporcie, niezwłocznie wysyłamy nową na nasz koszt - Ty nie ponosisz żadnego ryzyka z tym związanego. To bezpieczeństwo masz zagwarantowane w cenie przesyłki.
2. Bezpieczne i pewne opakowanie. Jako pionier na rynku opracowaliśmy i wdrożyliśmy opakowania naszego pomysłu, które znacznie ograniczyły uszkodzenia szyb do ciągników w transporcie. Każda szyba zabezpieczona jest pięciowarstwową tekturą oraz specjalnymi wkładami tekturowymi naszego pomysłu. Zabezpiecza to szybę na czas transportu, izolując ją kilkoma warstwami tektury od zewnętrznych zagrożeń. Dodatkowo chcąc dalej wysłać szybę do Twojego Klienta, możesz śmiało wykorzystać w tym celu nasz karton. Każdy kurier zaakceptuje taką formę wysyłki sprzedawanego towaru. Koszt takiego bezpiecznego opakowania szyby do maszyn budowlanych masz od nas w cenie dostawy.
3. Łatwy zwrot. Zapewniamy łatwy zwrot szyby w wypadku błędnego zakupu. Niestety takie błędy się zdarzają, a my proponujemy zwrot takiej szyby naszym kurierem. Zadzwoń do nas lub napisz a my wezwiemy po błędnie zamówioną szybę do ciągnika lub szybę do koparki naszego kuriera. Już nie musisz szukać kuriera, który podjąłby się wysyłki szyby, bo sami wiemy jakie to trudne. Zrobimy to za Ciebie.
4. Największy wybór szyb do ciągników rolniczych i maszyn budowlanych oraz szybką dostawę. Przez te 10 lat udało nam się zgromadzić na magazynie ponad 2600 różnych szyb oraz ponad 1500 akcesoriów do kabin ciągnikowych. Tak duży wybór szyb ciągnikowych oraz szyb do maszyn budowlanych daje naszym Klientom pewność szybkiej dostawy oraz gwarancję najlepszych cen w Polsce. Jesteśmy pod tym względem niekwestionowanym liderem w Polsce w branży szybkiej dostawy szyb do Twojej maszyny. Dodatkowo oferujemy przejrzysty katalog internetowy z szybami do maszyn podzielony na marki i modele. Bez problemu znajdziesz u nas szybę do ciągnikaszybę do maszyny budowlanej czy szybę do ładowarki teleskopowej.
5. Szybkie płatności internetowe poprzez system PayU, który umożliwia zapłatę za szybę do ciągnika poprzez natychmiastowy przelew internetowy oraz płatności kartą czy blikiem. Nie płacisz żadnej dodatkowej prowizji za taki wybór płatności, bierzemy to na siebie.

Cena za przesyłkę szyby do koparki lub ciągnika.


Od pierwszego stycznia 2020 niezależnie czy zdecydujesz się na przesyłkę pobraniową (płatną przy odbiorze) czy na opłacenie dostawy z góry za przesyłkę szyby ciągnikowej i szyby do maszyny budowlanej zapłacisz 49 zł brutto. Tak jak dotychczas dołożymy starań, żeby spakować do jednego kartonu więcej niż jedną szybę jeśli zamówisz kilka szyb. Niestety w wielu przypadkach nie możemy tego robić i jesteśmy zmuszeni przez firmę kurierską wysyłać jedną szybę w jednym kartonie. Nie jest to z naszej strony sposób na dodatkowy zarobek, ale konieczność żeby dostarczyć do Ciebie szyby do ciągnika w stanie jakim sami byśmy taką szybę chcieli otrzymać. Koszt dostawy dodatkowych akcesoriów udało nam się utrzymać na dotychczasowym poziomie 15 zł brutto przy zapłacie z góry oraz 20 zł brutto za paczkę pobraniową. Nie ponosisz dodatkowych kosztów dostawy w przypadku zamówienia szyby do ciągnika lub szyby do koparki wraz z akcesoriami. Płacisz tylko za dostawę szyby. Kliknij i zobacz informacje na temat dostawy szyb i płatności za przesyłki.
pixel