siłowniki gazowe STABILUS

Ilość produktów: 484

Sprężyny gazowe Stabilus – trwały, skuteczny i wszechstronny

Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości siłowników, które chcesz zastosować w maszynie użytkowej (np. przemysłowej lub rolniczej), pojazdach osobowych, dostawczych lub ciężarowych, to sprężyny gazowe Stabilus są idealnym rozwiązaniem dl Ciebie. Siłowniki tej firmy charakteryzują się najwyższą jakością pracy i bardzo trwałym wykonaniem.

Siłowniki gazowe to elementy, które poddawane są dużym obciążeniom i intensywnej pracy. Z tego względu powinny pochodzić od najlepszych producentów. Dlaczego akurat firma Stabilus i co ją charakteryzuje? Doświadczenie, kultura pracy, bezpieczeństwo i trwałość!

Firmy Stabilus znawcom tematu nie trzeba przedstawiać. Założona w Niemczech w roku 1934 do dzisiaj szczyci się mianem lidera w branży produkcji siłowników gazowych o różnych zastosowaniach. Sprężyny gazowe firmy Stabilus maja zastosowanie min w klapach samochodów osobowych, w drzwiach i szybach tylnych ciągników rolniczych, w maskach silnika w maszynach budowlanych czy ciągnikach rolniczych, często spotykane są także w koparkach, ładowarkach i wielu różnych maszynach.

Siłownik gazowy Stabilus

Siłownik gazowy Stabilus charakteryzuje się wydłużonym czasem pracy w stosunku do tańszych zamienników oraz dobrym stosunkiem ceny do jakości sprężyny.

Właśnie ze względu na ogromne doświadczenie na rynku i innowacyjne rozwiązania stosowane w swoich produktach, w naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę części od firmy Stabilus. Montując siłowniki od tego producenta możesz być pewny ich jakości oraz bezpieczeństwa pracy.

Sprężyny gazowe Stabilus - oryginalne części do Twojego pojazdu

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju siłowników firmy Stabilus. Mamy zarówno elementy o mniejszej sile i krótsze, stosowane np. w obsługiwaniu kabiny pojazdów siodłowych czy ciągników rolniczych. Znajdziesz u nas również długie, mocne i silne sprężyny gazowe Stabilus, które potrafią bezpiecznie unieść ciężkie klapy bagażnika, maski i tego rodzaju części karoserii pojazdów osobowych czy dostawczych.

Wszystko oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy pewni produktów, które znajdują się w naszym sklepie i możemy dać gwarancję na ich działanie. Pamiętaj, że znajdziesz u nas również wiele innych rodzajów produktów, przeznaczonych do maszyn rolniczych, użytkowych czy pojazdów osobowych. Jeżeli nie wiesz jaki element wybrać, skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiedni rodzaj siłownika lub innego rodzaju produktu, który będzie trwale i skutecznie funkcjonował w remontowanym mechanizmie. Życzymy udanych zakupów!