No.15 - bez końcówek

Ilość produktów: 178

Siłowniki gazowe no. 15 – bez końcówek – sprzęt wszechstronnego zastosowania

Siłowniki bez końcówek umożliwiają montaż w mechanizmach o różnych typach. Użytkownik może samemu wybrać w jaki sposób założyć element. Dostępne u nas siłowniki gazowe no. 15 – bez końcówek to wszechstronne, wytrzymałe i uniwersalne produkty, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

W naszej ofercie posiadamy amortyzatory gazowe bez końcówek, które sprawdzą się jako część wyposażenia kabin (i nie tylko) w ciągnikach siodłowych, rolniczych, maszynach budowlanych czy magazynowych. Pochodzą od uznanych i cenionych producentów, o których jakości świadczą pozytywne opinie użytkowników. Siłowniki bez końcówek z naszego asortymentu są odporne na intensywne użytkowanie, degradujące oddziaływanie czynników zewnętrznych i mają sporą siłę, która uniesie nawet cięższe elementy.

Typy siłowników – sprężyna gazowa no. 15

Sprężyna gazowa no.15 to element o sporej średnicy. Jest bardzo mocny i dość szeroki. Pamiętaj, żeby przy wyborze odpowiedniej części zwrócić uwagę na jego grubość. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące znalezienia pasującego elementu – skontaktuj się z nami! Pomożemy!