uszczelki kabiny Claas/Renault

Ilość produktów: 10

Dlaczego uszczelka stanowi tak ważny element wyposażenia kabin ciągników? Chroni przed wilgocią, wiatrem, ogranicza oddziaływanie kurzu i daje komfort i bezpieczeństwo osobie pracującej w pojeździe. W naszej ofercie posiadamy uszczelki Claas i uszczelki Renault do różnych szyb w kabinach ciągników.

Uszczelki Claas i uszczelki Renault – najwyższa jakość, trwałość i wykonanie

Gdzie sprawdzą się nasze uszczelki do ciągników Claas i maszyn Renault? W naszej ofercie posiadamy elementy do wyposażenia drzwi, okien dolnych i górnych czy szyby głównej lub tylnej. Wszystkie uszczelki do maszyn Renault i Claas charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Każda uszczelka gumowa z naszej oferty to najwyższa jakość w świetnej cenie.

Uszczelka do drzwi w Claas i Renault

Uszczelka szyby Claas i uszczelki maszyn Renault to elementy, które posłużą bardzo długo w pracy. Są wykonane z najlepszych materiałów, wytrzymując intensywne oddziaływanie czynników zewnętrznych.

W naszej ofercie znajdziesz też innego rodzaju akcesoria do kabin Claas czy akcesoria do kabin Renault. Życzymy owocnych zakupów!

pixel