Amortyzator gazowy do szyby, drzwi i maski ciągnika, koparki, ładowarki

Ilość produktów: 1856

Siłowniki do szyb ciągników rolniczych, koparek, ładowarek to często lekceważony element maszyn. Zdecydowanie niesłusznie, ponieważ prawidłowo działający amortyzator gazowy do drzwi czy szyby tylnej zapewnia ochronę zarówno dla operatora jak i dla samej szyby.

Najszersza oferta siłowników gazowych do szyb ciągnikowych i innych maszyn.

W sklepie eszyby.pl znajdą Państwo najszerszą w polskiej branży rolniczej i budowlanej ofertę amortyzatorów gazowych do szyb maszyn rolniczych czy budowlanych. Dobierz siłownik gazowy po konkretnym zastosowaniu lub zmierz stary i dobierz nowy po wymiarach. Posiadamy w ofercie siłowniki gazowe szyby drzwi ciągnika, siłowniki gazowe szyby tylnej ciągnika oraz akcesoria potrzebne do montażu siłownika i szyby w kabinie ciągnika czy koparki.

Jakie siłowniki gazowe do ciągników oferujemy?

Sprzedajemy amortyzatory gazowe tylko sprawdzonych producentów, na wszystkie udzielamy gwarancji na okres jednego roku, a gdy kupisz siłownik gazowy do ciągnika marki Polmo otrzymasz żelazną gwarancję an okres aż dwóch lat. Oferujemy siłowniki gazowe różnej konstrukcji, z różnymi końcówkami montażowymi i w szerokim zakresie siły obciążającej, więc bez problemu dobierzesz siłownik do szyby tylnej, szyby przedniej czy drzwi do Twojego ciągnika, koparki czy ładowarki. Również maska Twojego ciągnika może doczekać się w końcu nowego amortyzatora, przy zakupie zwróć uwagę na siłę w Newtonach (N) najlepiej odczytując ją ze starego siłownika.

Idealna sprężyna gazowa do Twojej maszyny? Mamy ją!

Dlaczego dobranie siłownika o odpowiednim napięciu jest takie ważne? Ponieważ za każdym razem, gdy przyjdzie Ci otworzyć drzwi, szybę czy maskę, w której zamontowana jest sprężyna gazowa, odczujesz jej naciąg. Za duże napięcie na sprężynie gazowej będzie Cię kosztować więcej siły przy każdej interakcji, podczas gdy za małe może nie wystarczyć, by utrzymać mocowany element w odpowiednim miejscu. Nie musisz się tym jednak martwić, bo w tej kategorii odnajdziesz setki sprężyn gazowych dostosowanych do najróżniejszych zastosowań, w wielu rozmiarach i wariantach!