dźwignie i osłony

Ilość produktów: 54

Drążek zmiany biegów, czyli popularnie zwana dźwignia zmiany biegów, to element niezwykle istotny w każdym ciągniku, wpływający na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. W naszym sklepie oferujemy bogaty wybór dźwigni i drążków zmiany biegów dedykowanych do różnych marek ciągników, w tym popularnych producentów jak Zetor czy John Deere.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno drążki zmiany biegów mechanicznych, jak i te sterowane hydraulicznie. Oferujemy również drążki o różnych długościach, tak aby każdy klient mógł dopasować odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

Drążki zmiany biegów do ciągników - szeroki wybór w atrakcyjnych cenach

W celu zapewnienia jak najlepszej ochrony dźwigni i drążków zmiany biegów przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami proponujemy gumowe osłony dźwigni zmiany biegów. Dzięki temu elementowi, użytkownik ciągnika ma pewność, że dźwignia zmiany biegów będzie służyła mu przez długi czas, niezależnie od intensywności użytkowania.

Nasze produkty cechują się łatwością montażu i są dostępne w konkurencyjnych cenach. Wszystkie dźwignie i drążki zmiany biegów posiadają niezbędne certyfikaty jakości, co zapewnia ich bezpieczne i długotrwałe użytkowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osłon i drążków zmiany biegów oraz wyboru produktu najlepiej odpowiadającego Twoim potrzebom. W razie pytań nasi specjaliści są gotowi do udzielenia pomocy i doradzenia najlepszego rozwiązania.

pixel