Siedzenia amortyzowane mechanicznie do ciągników i maszyn budowlanych

Ilość produktów: 36

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór siedzeń z amortyzacją mechaniczną, idealnych do pracy w ciągniku rolniczym, wózku widłowym lub specjalistycznych maszynach rolniczych, leśnych lub budowlanych. Nasze siedzenia cechują się wytrzymałym mechanizmem i regulowanymi parametrami, które można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Siedzenia z amortyzacją mechaniczną - komfort podczas pracy w ciągniku

W naszej ofercie znajdziesz siedzenia z amortyzacją mechaniczną marki Granit, którą polecamy za jej jakość i trwałość. Oferujemy modele z obiciem tekstylnym lub trwałym obiciem PVC, a także pasy bezpieczeństwa, które można dokupić do siedzenia.

W naszej ofercie znajdziesz również siedzenia z amortyzacją mechaniczną dedykowane dla konkretnych marek ciągników, w tym Zetor i John Deere. Oferujemy także siedzenia z wydłużonymi drążkami, gumowymi osłonami oraz gałkami zmiany biegów, aby zapewnić jeszcze wyższy komfort użytkowania.

Siedzenia z amortyzacją mechaniczną, które oferujemy, są wyposażone w hydrauliczny siłownik i pasują do wielu modeli ciągników i maszyn obecnych na rynku polskim. Dzięki możliwości dopasowania siedzenia do konkretnego modelu zapewniamy wysoką jakość pracy, wygodę i bezpieczeństwo podczas jego wykonywania.

Jeśli szukasz wygodnego i trwałego siedzenia z amortyzacją mechaniczną do swojego ciągnika, wózka widłowego lub maszyny specjalistycznej, to oferta naszego sklepu jest idealna dla Ciebie. Oferujemy konkurencyjne ceny, szybką i bezpieczną dostawę oraz pomoc w wyborze najlepszego produktu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wyboru siedzenia z amortyzacją mechaniczną, które spełni Twoje potrzeby.

Sprawdź także siedzenia pneumatyczne, które znajdziesz w naszej ofercie.

pixel