Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Wiertło do drewna płaskie - łopatkowe 36/150 mm / TEGER

Wiertło do drewna płaskie - łopatkowe 36/150 mm / TEGER

Nr eszyby
33321796
11,80 zł
Cena brutto: / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Wiertło do drewna płaskie - łopatkowe 36/150 mm / TEGER
Wiertło do drewna płaskie - łopatkowe 36/150 mm / TEGER
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Zamów telefonicznie
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
ROLMAR Trade Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąWięcej
Adres: Kobiałka 6Kod pocztowy: 09-411Miasto: PłockKraj: PolskaNumer telefonu: +48 24 362 30 01Adres email: sekretariat@rolmar.pl
Nr eszyby:
33321796

Wiertło do drewna płaskie - łopatkowe 36/150 mm / TEGER.

Nr porównawcze: T-W-NWWDDL-36/150

Specyfikacja:

  • Rodzaj uchwytu, mocowania: HEX [-]
  • Długość: 150 [mm]
  • Norma: - [-]
  • Średnica: 36 [mm]
  • Opakowanie: Blister [-]
  • Typ: Wiertło do drewna [-]

Wiertło do drewna płaskie - łopatkowe marki TEGER / przeznaczone do wiercenia dużych otworów w drewnie, płycie meblowej, tworzywach sztucznych, płycie gipsowej oraz gazobetonie. Hartowany wierzchołek z dwoma krawędziami skrawającymi zapewnia doskonałe centrowanie wiertła. Wykonanie z wysokogatunkowej stali węglowej oraz szlifowane ostrze pozwala na precyzyjną pracę wiertła oraz zmniejsza wibrację.

Wiertła do drewna płaskie - łopatkowe marki TEGER nadają się dla każdego majsterkowicza jak i profesjonalisty. Znajdą zastosowanie w przydomowym garażu gospodarstwie rolnym oraz na budowie. Przeznaczone do wiercenia dużych otworów w drewnie płycie meblowej tworzywach sztucznych płycie gipsowej oraz gazobetonie.

Do pobrania
pixel