uszczelka zbrojona na krawędź 1mm, wysokość 8,5mm
Oznaczenie profilu:
T4.1G
Wymiary gabarytowe:
wysokość: 8
5mm
szerokość: 6mm
na krawędź 1mm
Zastosowanie:
uszczelka uniwersalna na krawędź
zbrojona
Nr eszyby:
22260066
Jednostka sprzedaży:
1 mb (sprzedawana w pełnych metrach) 1szt = 1mb
Uszczelka zbrojona na krawędź 1mm, wysokość 8,5mm
Uszczelka zbrojona na krawędź 1mm, o wysokości 8,5mm, przeznaczona do stosowania w maszynach rolniczych oraz budowlanych. Dzięki solidnej konstrukcji, ta uniwersalna uszczelka zapewnia trwałe uszczelnienie, chroniąc przed kurzem, wilgocią oraz hałasem. Doskonale dopasowuje się do różnych powierzchni, gwarantując skuteczną ochronę.
Cechy produktu:
- Wymiary gabarytowe:
- Wysokość: 8,5mm
- Szerokość: 6mm
- Krawędź: 1mm
- Zastosowanie: Uszczelka uniwersalna na krawędź, zbrojona, odpowiednia do wielu rodzajów maszyn rolniczych i budowlanych.
Zalety:
- Zbrojona konstrukcja: Zwiększa odporność uszczelki na uszkodzenia mechaniczne, zapewniając długotrwałą skuteczność.
- Elastyczność: Gwarantuje szczelność nawet w trudnych warunkach pracy.
- Trwałość: Wykonana z gumy odpornej na warunki atmosferyczne i intensywne użytkowanie.
Idealna do stosowania w różnych maszynach, ta uszczelka zapewnia wysoką jakość uszczelnienia i jest doskonałym rozwiązaniem do napraw i serwisów maszyn rolniczych oraz budowlanych.