farby do ciagników rolniczych

Ilość produktów: 210

Farby do ciągników pomagają w odświeżeniu pojazdów rolniczych po wielu latach eksploatacji oraz umożliwiają skuteczne zabezpieczenie ich karoserii przed korozją. My posiadamy lakiery najlepszych producentów, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, które możesz dopasować do traktorów wielu marek.

Prezentowane farby do ciągników łatwo się nakłada, są odporne przed skrajnymi warunkami atmosferycznymi i bardzo szybko schną, dzięki czemu odmalowana maszyna jest niezwykle szybko gotowa do pracy. Co istotne, lakiery nie są łatwopalne, a ich wydajność sprawi, że możesz zaoszczędzić na jednokrotnym malowaniu wiele środków.

Kolory farb i malowanie ciągników rolniczych

W naszej ofercie mamy różne kolory farb, które dostosujesz do swoich potrzeb oraz dotychczasowej barwy ciągnika. Pamiętaj, że lakiery do ciągników z naszego asortymentu mogą być użytkowane także jako farby do maszyn rolniczych takich jak pługi, kombajny, przyczepy i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się także z pozostałymi produktami z oferty sklepu, gdzie dostępne są także pozostałe akcesoria do kabin.

12
12